Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bottom Leaderboard Ad Code

VAZ

Prawie nowy VAZ 2103 na sprzedaż w USA

VAZ-2103

W USA na stronie kalifornijskiego portalu ogłoszeniowego pojawił się na sprzedaż unikalny jak na tamtym rynku samochodowym VAZ 2103, w Polsce znany raczej jako Łada 2103. Nie byłoby w tym niby nic dziwnego, gdyby nie stan samochodu oraz jego cena.

Coraz częściej w słychać o samochodach z byłych krajów komunistycznych odnalezionych w odległych krajach. Niedawno pisaliśmy o tym jak Polski Fiat 125p odnalazł się w Chile w stanie dość zmęczonym.

Wystawiony na sprzedaż VAZ 2103 został wyprodukowany w 1975 roku i trafił za ocean z Sankt Petersburga razem z jego właścicielem. Patrząc na zdjęcia stan samochodu jest bardzo dobry, co potwierdza sprzedający oceniając go nawet na idealny. Według jego zapewnień samochód cały czas był trzymany w suchym i ciepłym garażu. Wszystkie przyciski, pokrętła, suwaki czy lampki są oryginalne i działają jak nowe.

Jeśli kupujący będzie chciał obniżyć cenę będzie miał bardzo trudne zadanie ponieważ dodatkowym mocnym argumentem jest oryginalny przebieg samochodu wynoszący zaledwie 16 000 km. Dodatkowo właściciel wystawił samochód za cenę minimalną jaką osiąga taki klasyczny rosyjski samochód na tamtejszym rynku i nie jest skory do jej obniżenia.

Aktualnie VAZ 2103 jest zarejestrowany w USA jednak nowy właściciel otrzyma oryginalne rosyjskie tablice rejestracyjne na pamiątkę.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Article Inline Ad Code

źródło/foto:auto.tsn.ua

Musisz zobaczyć:

Aktualności

Roadster Ferrari 410 Superamerica Dom aukcyjny RMAuction przeprowadził swoją pierwszą aukcję samochodów w tym roku. Licytacja odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w...

Alfa Romeo

Alfa Romeo Spider Graduate Przeglądając w internecie niezliczone strony o klasycznej motoryzacji prawie codziennie natrafiam na ciekawe informacje. Tym razem postanowiłem podzielić się z...

historie

Volkswagen Garbus – auto dla ludu Kafer lub po prostu Volkswagen Garbus, to legendarny samochód, który zmotoryzował Niemcy. VW przy produkcji tego modelu wykorzystywał...

Cars

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Advertisement Article Bottom Ad Code